Trwa ładowanie proszę czekać ...

Batony SNICKERS – sposób na głody

8 czerwca 2016

Lubisz jeść słodycze? Z pewnością odpowiedź jest twierdząca. Jeśli przeszlibyśmy się po mieście i częstowali przechodniów cukierkami, to okazałoby się, że praktycznie każdy skusiłby się na poczęstunek. Każdy człowiek, jadł, chociaż raz coś słodkiego, dlatego tak bardzo lubimy tego typu przekąski.

Nasze przyzwyczajenia czy przywiązanie do słodkości bardzo często wykorzystują firmy, które chcą się zareklamować. Bardzo dużo np. banków, ma w swoich placówkach cukierki, na których znajdziemy reklamę danej firmy. Jeśli powstaje nowy sklep spożywczy, to, jako reklamę, także nie wystawia się warzyw, ale stoi ładna pani, która wszystkich przechodniów częstuje słodkościami zapraszając do sklepu. Dzięki temu, my zjemy coś słodkiego, a sklep zyska klienta. Oczywiście, nie każdy wraca, ale akurat takie poczęstunki najmilej nam się kojarzą i zwykle nie chcemy ponownie takiego sklepu odwiedzać.

Słodka przekąska

Bardzo często słodycze przydają się także w pracy. Dotyczy to szczególnie przerwy, która jest krótka i podczas której nie zdążymy zjeść kanapki czy bułki. Zwykle, jak zaczyna nam burczeć w brzuchu, to nie chce nam się biec dl sklepu, jeśli sobie nie przygotowaliśmy śniadania, tylko wolimy mieć coś pod ręką. Wiadomo, że jeśli dodatkowo, będziemy stać w kolejce to uciekną nam kolejne minuty przerwy. Dlatego, lepiej mieć coś w torebce, co jest małe poręczne i uciszy nasz głód na kilka godzin, które zostały do końca zmiany. W takim przypadku, mamy w torbie zwykle ciastka czy wafelki. Takie przekąski nie są jednak zbyt wygodne. Z czego wynika? Przede wszystkim z tego, że takie ciastka się kruszą i powodują wokół nas bałagan. Także my, musimy ze swoich ubrań wyciągać okruszki, bo inaczej wszystko by się posypało jakbyśmy wstali.   

Dlatego idealnym rozwiązaniem jest mieć pod ręką batona snikers, który zaspokoi nasz głód. Baton ten jest marki Mars Incorporated. Co najlepsze został on wymyślony już w 1930 roku przez Franklina Marsa. Jest on nie tylko syty, ale także świetnie smakuje, a w środku znajdziemy chrupiące orzechy oraz smakowity krem nugatowy. Jest on również idealnego rozmiaru, dzięki czemu mieści się w każdej nawet najmniejszej torebce. Dzięki zawartości bardzo mlecznej i delikatnej czekolady, rozpływa on się w ustach i ucisza nasze burczenie w brzuchu. Po takiej przekąsce mamy także więcej energii i pomysłów do pracy. Nie musimy również martwic się tym, że podczas stania w kolejce po bułkę czy kanapkę w sklepie, minie nam przerwa. Dlatego, powinniśmy zawsze mieć zapas takich przekąsek w domu oraz w biurze.