Trwa ładowanie proszę czekać ...

Batony Bounty kokosowe

8 czerwca 2016

Chciałabyś wyjechać na długie wakacje do gorących krajów? Bardzo duża liczna naszych rodaków ma właśnie takie marzenie. Czy jednak każdy może je spełnić? No niestety nie. Nie należymy do bogatych krajów, a często wypłaty z pracy są tak kiepskie, że ledwo można przeżyć za to miesiąc, a co dopiero żeby pozwolić sobie na takie przyjemności.

Są jednak tacy, którzy maja pieniądze, ale nie maja czasu dla rodziny czy nawet dla siebie. Praca zajmuje im większość czasu. Jeśli są oni prezesami firm to ich praca trwa przez cały dzień i nawet, jeśli uda się im gdzieś wyjechać, to i tak ciągle mają telefony z firmy z zapytaniami oraz innymi sprawami. Mamy także do czynienia z ludźmi, którzy mogą sobie pozwolić na wyjazd, ale nie mają jak z tego skorzystać, ponieważ urlop został już wykorzystany lub trafił się w takim momencie, kiedy miejsce gdzie chcemy jechać jest średnio przyjazne dla turystów pogodowo. Mimo iż znajdziemy mnóstwo krajów, gdzie możemy pojechać zimą i jest tam wtedy idealna pogoda i warunki, to, jeśli mamy upatrzone jedno miejsce, to tylko tam chcemy jechać chociażbyśmy mieli czekać przez następny rok na okazję.

Chwila w raju

Tymczasem musimy siedzieć w pracy i patrzeć przez okno, gdzie jest śnieg lub błoto, a niebo zamiast pięknego błękitu ma kolor szarości przez zalegające na nim chmury. Nie mamy wtedy na nic energii i brakuje nam, kreatywności oraz chęci do pracy, przez co jesteśmy także ospali oraz mamy mini depresję, która spowodowana jest brakiem słońca. Dodatkowo, dobija nas myśl, że dopiero w następnym roku pojedziemy do cudownie gorących krajów, gdzie są piękne złote plaże i lasy palm, których liście powiewają na wietrze. Tęsknimy również za słońcem, które mocno tam grzeje oraz za turkusową wodą, pełna kolorowych rybek, które pływają pomiędzy rafa koralową.

Jeśli chcemy się przenieść do takich miejsc, powinnyśmy zawsze mieć przy sobie batona Bounty. Jest to przekąska o doskonałym smaku. Kryje się w niej pyszny kokos, który oblany jest pełno mleczna czekoladą rozpływająca się w ustach. Jeśli tylko ugryziemy tego batona, zostaniemy przeniesione do raju, do którego chcemy się przenieść.

A czy wiesz, kto ten raj dla Cienie stworzył? Producentem batonów Bounty jest Mars Incorporated. Jednak z jej taśmy nie schodzą tylko batoniki, ale także napoje, dana gotowe, gumy do żucia, a nawet karmny dla psów. Powstałą ona w roku 1911 w Stanach Zjednoczonych w Wirginii. Jest to potężna korporacja, która działa aż w 74 krajach na świecie. Założycielami firmy są Franklin Mars wraz ze swoja małżonką Ethel.