Trwa ładowanie proszę czekać ...

Batony Lion

8 czerwca 2016

Masz dzieci? Jeśli tak, to wiesz jak dużo opieki takie pociechy wymagają. Wiąże się to nie tylko z ogromną odpowiedzialnością, ale także z mnóstwem energii, ponieważ maluchy uwielbiają psocić i rozrabiać. Jednak, jeśli są to już większe dzieci w wieku podstawówki, to mamy przynajmniej możliwość dogadać się z nimi bez problemu. Tak, więc możemy niektóre kwestie im wytłumaczyć.

Jak wiadomo, najlepszym sposobem na zajęcie dzieci jest danie im nie zabawek, ale słodyczy. Dzieciaki kochają słodkości. Nie są to tylko żelki czy cukierki, ale także batony czy wafelki. Takim maluchom smakuje wszystko to, co jest słodkie i kolorowe przede wszystkim. Jeżeli zamierzamy uciszyć na chwilę nasze pociechy to musimy tylko dać im trochę żelek czy innych przekąsek, a zaraz się uspokajają. Jednak każde dziecko, może lubić, co innego.   Tak, więc pociecha koleżanki może ubóstwiać jakieś żelki, ale Twoja już będzie kręcić nosem. Dlatego musisz znaleźć taki smakołyk, który zaspokoi gusta malucha i przy okazji nie ogołoci twojego portfela do reszty.

Do szkoły i pracy

Doskonałym smakołykiem może być baton Lion. Jest to pyszny wafelek oblany mleczna czekoladą. Takiego batonika, możesz dać dziecku do szkoły, jako deser po drugim śniadaniu. Dzięki temu, nie będziesz musiała dawać mu pieniędzy po to, aby kupił sobie cos słodkiego w sklepiku, a co więcej, będziesz mogła skontrolować ilość zjadanych słodyczy. Dzieci go uwielbiają, ponieważ ma idealny smak, a także jest pożywny i chrupiący.

A co jeśli my także nie mamy, co przekąsić na przerwie? Nie chodzi tu oczywiście o szkołę, ale o pracę, w której także mamy przerwę, która niestety trwa bardzo krótko. Dlatego też, potrzebujemy mieć w swojej torebce batona Lion, który zaspokoi nasz głód, a także da energię na przetrwanie ostatnich kilku godzin w pracy. Najlepiej jest go nosić w torebce lub w kieszeni, aby zawsze mieć go pod ręką. Dzięki temu, nawet, jeśli dopadnie nas mały głód, to nie będziemy musieli szukać i kombinować, żeby zając czymś żołądek, tylko po prostu otworzymy torebkę czy wyjmiemy z kieszeni nasza przekąskę.

Baton Lion jest produkowany przez firmę Nestle. Jest to potężna korporacja o globalnym zasięgu. Założona została w roku 1866 przez farmaceutę niemieckiego Henrika Nestle. Główna siedzibę firmy znajdziemy w Szwajcarii. Dział ona w ponad 80 krajach w tym także w Polsce, gdzie znajdziemy około 600 produktów tej firmy. W naszym kraju działa ona od roku 1993. Pierwszymi wprowadzonymi produktami była kawa rozpuszczalna oraz kakao dla dzieci.