Trwa ładowanie proszę czekać ...

Najlepsze żelki, część 2

8 czerwca 2016

Masz dzieci? Jeśli tak, to zdajesz sobie sprawę jak dużo pracy i cierpliwości wymagają takie pociechy. Są one wiecznie rozbrykane i nawet, jeśli Tobie już brakuje energii do biegania za nimi, to one wciąż są pełne wigoru do zabaw i szaleństw, a przede wszystkim do uciekania mamie.

Takie maluchy bardzo lubią słodycze, więc aby ich uspokoić najlepszym rozwiązaniem jest dać paczkę cukierków. Jednak nie będziemy ciągłe ich nimi faszerować, ponieważ mogą im się zacząć poważnie psuć zęby. Dentysta nie jest zbyt przyjemnym lekarzem, więc ponowne meczenie się i próby utrzymania malca na fotelu też nie są dobrym rozwiązaniem. Dlatego, trzeba dzieciom dawać takie słodycze, które w mniejszej ilości zajmą ich na dłużej. Najlepszym w takim wypadku rozwiązaniem mogą być żelki. Jednak takie byle, jakie ich nie zainteresują. Musimy tak wybrać smakołyki, aby były ciekawe nie tylko wyglądem, ale także doskonale smakowały. Im bardziej interesujące kształty tym lepiej.

Skorpiony, kable i arbuzy w rolce

Dzieci lubią różnorodność. Jeśli ciągle będą dostawać te same słodycze to się znudzą. Nie jest to żadne nowe odkrycie, ponieważ my dorośli także tak mamy. Jeżeli cos bardzo lubimy i mamy to, na co dzień to również się nam znudzi. Dlatego nie powinniśmy się dziwić dzieciom, ale poszukać im za każdym razem coś innego.

Zapewne zauważyłaś, że chłopcy uwielbiają zbierać robaki i pająki, a kiedy już znajdą odpowiednio dużego, biegać za dziewczynkami i ich straszyć. Wywołuje to mnóstwo pisku, krzyku i płaczu. Jeśli chcesz nieco złagodzić sytuację to jest na to sposób. Żelki Creepy Jelly skorpiony są w kształcie robaków oraz pająków. Dzięki temu, możesz zastąpić nimi te tradycyjne, których zjeść się nie da. Takimi stworkami, mogą chłopcy straszyć koleżanki i nie wywoła to takiego strachu, a co najlepsze, mogą je później schrupać ze smakiem. Ale co z tymi dzieciakami, które pająkami i robalami się nie interesują, ale z wielką chęcią napiją się coli? Jak wiadomo, chcesz u nich unikać takich nawyków, gdyż tego typu napoje są bardzo niezdrowe dla zębów. Możesz je, więc zastąpić nieco inną colą. Żelki Fini kable 24cm Coca Cola kwaśne nadadzą się doskonale na zastępstwo. Nie dość, że smakują identycznie to dodatkowo są kwaśne, co dzieciaki uwielbiają. Żelki są długie, więc mogą je ze sobą wiązać i się nimi bawić. A co jeśli żelek jest zbyt mało? Nie ma obaw – można kupić takie, które są długie i niekończące się. Żelki Fini Roller Arbuz właśnie takie są. Smakują jak arbuz, którego maluchy lubią, a do tego są bardzo ciekawie zwinięte rulonik, więc malec może je sobie rozwijać i zjadać.