Trwa ładowanie proszę czekać ...

Pawełek deserowy adwokat batonik

8 czerwca 2016

Szukasz idealnej przekąski, która zaspokoi Twój głód w pracy? Jeśli tak, to powinnaś poszukać czegoś, co na chwilę zajmie Twój żołądek, który pod koniec godzin pracy niesamowicie burczy i domaga się pożywienia. Nie jest jednak łatwo znaleźć taką przekąskę. Dużą przeszkodą jest praca w fabryce.  Wiąże się to przede wszystkim z tym, że nie możemy o każdej porze usiąść i zjeść czegoś.

Dlatego też, zwykle nie bierzemy ze sobą żadnych smakołyków dodatkowych, gdyż nie mamy czasu na zjedzenie ich. Nawet, jeśli chcielibyśmy mieć coś pod ręką, to bardzo ciężko się zdecydować na coś, co będzie najbardziej praktyczne. W takim przypadku wszelkie serki czy jogurty stanowczo odpadają, ponieważ nie tylko i zepsują podczas panującego w zakładzie gorąca, ale także nie będzie jak ich zjeść. Nie będziemy przecież ciągle schylać się nad stołem, aby nabrać jogurtu najpierw na łyżeczkę, a później trafić nią do buzi. Nawet, jeśli się to nam uda, to z pewnością będziemy cali pociapani tym, co jemy.  Wszelkie kanapki, także się nie sprawdzą, ponieważ zwykle mamy ochotę na cos małego i słodkiego, gdyż głód dopada nas wtedy, kiedy do końca pracy zostało niewiele godzin. Dobra alternatywa mogą być paluszki, ale one także należą do zapychaczy, więc mogą nie być dla nas odpowiednie, a dodatkowo potwornie się kruszą.

Rozwiązanie idealne

Świetnym sposobem na rozwiązanie problemu dotyczącego zabrania przekąski do kieszeni, aby ją w pracy przegryźć może być baton Pawełek w czekoladzie deserowej z nadzieniem adwokat. Jest to doskonały sposób nie tylko na uwolnienie zmysłów, które zapewnia idealne połączenie smaków, ale także na powstrzymanie głodu. Dodatkowo ma on idealną wielkość, dzięki czemu zmieści nam się nie tylko do torebki, ale także do kieszeni.  Połączenie nadzienia adwokat z deserową czekolada jest świetna kombinacją, która doceni nie tylko fan czekolady, ale także alkoholi.

A czy więź, jak i kiesy powstała firma Wedel, która zachwyca nas tego typu słodkościami? Z pewnością nie, a więc czas się dowiedzieć. E. Wedel, była pierwsza fabryka czekolady w Polsce. Została ona założona przez niemieckiego cukiernika Karola Wedel w 1851 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które sięga już ponad 100 lat, możemy się cieszyć doskonałymi słodyczami, które produkuje firma Wedel. Tak długi okres istnienia pozwala na idealne określenie potrzeb klientów, którzy są przecież wymagający i coraz bardziej wybredni z każdym rokiem.