Trwa ładowanie proszę czekać ...

Najlepsze żelki, część 1

8 czerwca 2016

Lubisz słodycze? No to pewnie, a kot ich nie lubi? Bardzo trudno jest spotkać kogoś, kto nie lubi zajadać się słodyczami. Są jednak tacy, którzy chcą a nie mogą oraz ci, którzy nie chcą, a mogą. Od czego to zależy? Zwykle od tego ile warzymy. Powstrzymujemy się od batoników oraz czekolad, bo uważamy, że jesteśmy grubi, chociaż we rzeczywistości nic takiego nie istnieje, gdyż wyglądamy normalnie i zdrowo.

Ci właśnie, którzy mogą a nie chcą, to te osoby, które mają bardzo szybki metabolizm i słodycze u nich są trawione w ekspresowym tempie. I mimo, iż mogą jeść je kilogramami, to nie zawsze wykorzystują swój potencjał. A jednak także ci, którzy rzeczywiście bardzo szybko trawią pokarmy i świetnie zdają sobie z tego sprawę, więc lubą czasami zjeść duże ilości słodkości. Mamy także do czynienia z tymi, którzy nie mogą, a jedzą, ponieważ słodycze są zbyt doskonałe, aby się powstrzymać przed poczęstowanie się chociażby kosteczką czekolady, a kończy się na tym, że zjadamy całą. Takie osoby są zwykle otyłe, więc z tego wynika ich niemożność jedzenia słodyczy.

Co zwykle jemy, aby nie dostarczyć zbyt dużo kalorii, a i tak mieć coś słodkiego? Nie, nie są to batoniki, gdyż są one niezmiernie kaloryczne i gdybyśmy zaczęli je nałogowo zjadać, to rzeczywiście byśmy się roztyli. Dlatego też, zwykle w takich sytuacjach kryzysowych, kiedy mamy straszna ochotę na cos słodkiego sięgamy po żelki. Dlaczego one? Ponieważ maja znacznie mniej kalorii od innych słodyczy z czekoladą, pysznie smakują i bardzo fajnie się je żuje.

Kable, misie i hamburgery

Nie możesz się zdecydować, jakie żelki wybrać na przekąskę do pracy? Wiadomo, że trochę nie na miejscu jest szeleszczenie opakowaniem w biurze, więc musisz się zdecydować na nieco mniej hałaśliwe opakowania niż te, które znajdziemy w standardowych żelkach. Jakie więc wybrać? Zelki Trolli Mini Burgery będą w tym przypadku doskonałe. Nie tylko świetnie wyglądają, przypominając nam hamburgery, ale są także doskonale skomponowane smakowo. Każdy jeden mini hamburger jest osobno zapakowany, więc możesz je wrzucić do torebki i jeść nie robiąc przy tym hałasu.

W przypadku, kiedy siedzimy w domu przed telewizorem to super sprawdzą się Żelki Gusto Misie owocowe. Są słodkie kolorowe i uroczo wyglądają. Dodatkowo maja owocowy smak, który każdego zachwyci do reszty. Jeśli jesteśmy bardziej fanami kwaśnych smakołyków, to wybieramy Żelki Fini kable 24cm Arbuz kwaśne. Są one miękkie, długie, mają pyszny smak arbuza oraz kwaśna posypkę.