Trwa ładowanie proszę czekać ...

Batony TWIX – doskonałe połączenie smaków

8 czerwca 2016

Lubisz czekoladę? A kto jej nie kocha? Z pewnością nie znajdziesz takiej osoby, która poczęstowana czymś słodkim, powie, że tego nie lubi. Chociaż niekiedy znacznie bardziej wolelibyśmy, aby nasi bliscy nie lubili tak bardzo słodyczy. Dotyczy to szczególnie momentów, kiedy Ty jesteś nastawiony na oglądanie filmu i delektowanie się słodką przekąską. W takich właśnie momentach, pojawiają się wszyscy mieszkańcy i częstują się zostawiając Ci niewielka ilość. Tak to wygląda w większości przypadków, dlatego zwykle filmy trzeba oglądać u siebie w pokoju lub jeśli nie mamy takiej możliwości, to kupić znacznie większą paczkę smakołyków.

Większości osób, wydaje się, że im jesteśmy starsi tym mamy mniejszą ochotę na słodkie.  Nie jest to prawdą. Wiadomo, że babcie nie lubą już jajek niespodzianek czy innych słodkości typu dziecięcego, ale także lubią one czasami zjeść czekoladę czy podelektować się jakimś doskonałym smakołykiem z cukierni. Oczywiście, z wiekiem zmieniają się gusta i smaki. Tak, więc jak byliśmy nastolatkami i uwielbialiśmy jeść czekoladę z nadzieniem toffi, to teraz będziemy preferować raczej gorzką czekoladę, która już tak bardzo słodka nie jest. Znajdziemy jednak także takie osoby starsze, które z chęcią zjedzą mnóstwo słodyczy i wcale nie będzie się to im wydawać zbyt słodkie. Wszystko zależy od tego, co kto lubi.

Bardzo często w pracy mamy ochotę na cos małego i szybkiego. Mowa tu oczywiście o przekąsce. Na kanapkę w ciągu pięciu minut nie ma szans, gdyż nie zdążymy jej zjeść. Ciastka też nie są dobrym pomysłem, ponieważ się kruszą i jedzenie ich jest dość kłopotliwe, ponieważ później musimy wybierać okruchy z każdego skrawka ubrania. Lizaki też super pomysłem nie są, gdyż nimi się nie najemy. Potrzebne w takiej sytuacji jest coś, co na przynajmniej chwilę zajmie nasz żołądek i zatrzyma burczenie. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli do końca pracy mamy już niewiele czasu, a zaraz po wyjściu będziemy jeść obiad, więc nie chcemy się zapychać.

Ciastko, karmel, czekolada

Batony Tkwi są idealną alternatywą dla szybkiej przekąski. Jak wygląda taki batonik? Znajdziemy w nim doskonale kruche ciastko, które polane jest karmelem ciągnącym się przy każdym gryzie. Wszytko to jest polane delikatną, mleczną czekoladą rozpływającą się w ustach. Wszystkie te trzy warstwy, doskonale ze sobą współgrają i tworzą całość, która zachwyca nas smakiem oraz zarówno kruchością jak i delikatnością.

Batonik doskonale nada się nie tylko do pracy, ale także do szkoły czy nawet na przejażdżkę. Możemy go wrzucić do torby czy plecaka i zawsze mieć pod ręką, aby cieszyć zmysły ciekawym połączeniem.