Trwa ładowanie proszę czekać ...

Lizaki na dzień matki

8 czerwca 2016

Wiadomo, że każdy, kto ma swoją mamę, to bardzo ją kocha. Dla każdego, mama jest zawsze najważniejszą osobą na świecie. To ona zmieniała nam pieluchy, przygotowywała mleko o 3 w nocy, czytała bajki na dobranoc. Kiedy się baliśmy w nocy burzy, mam także była blisko i nas przytulała.

A co było, kiedy baliśmy się zostać samemu w przedszkolu? To właśnie ona z nami siedziała przez pół dnia i tłumaczyła, że jest miejsce do zabawy i poznasz tam wielu kolegów. Mimo iż na początki jej nie wierzyłeś to później okazywało się, że miała rację. To zawsze mama pomagała nam w zadaniach domowych i siedział do późnej nocy, próbując rozwikłać ćwiczenie z matematyki, aby móc Ci rano wytłumaczyć wszystkie zasady. Większość mam ma anielska cierpliwość i niekiedy dziwimy się jak one z nami wytrzymały prze tyle lat. Musimy, więc im to wynagrodzić. Trafia się raz do roku taki dzień, w którym możemy top zrobić, ponieważ jest przeznaczony szczególnie dla naszych mam. Mowa oczywiście o dni matki. Jednak, dla nas ten okres nie zawsze jest prosty, gdyż zwykle nie mamy kompletnie pojęcia, co kupić naszym mamom. Zaczynamy, więc biegać po sklepach i zwykle kupujemy coś kompletnie niepotrzebnego, co kurzy się na półce, a mamie do niczego się nie przyda. Dlatego wybierając prezent, musimy być bardziej kreatywni i zwracać uwagę jak np. słyszymy, „ ale piękny ten wazon!” oraz inne zachwyty, ale w danym czasie jest on za drogi, bo mama ma jeszcze inne zakupy. Dzięki takiej strategii, zawsze będziemy wiedzieć, co mamie kupić, a co najlepsze nie ba takiej możliwości, aby nie trafić w gusta.

Słodkie kwiaty i serca

W gorszej sytuacji są ci, którzy nie bardzo słuchają to, co mama mówi i później się okazuje, że nie ma nawet pojęcia, co ona lubi i co chciałaby dostać w tym szczególnym dniu. Wiadomo, że mama, będzie się cieszyć z każdego prezentu, gdyż najważniejsze jest to, że pamiętałeś. Zawsze, więc dajesz jej bukiet kwiatów, które usychają po dwóch dniach. Dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem jest podarowanie słodkich kwiatów, czyli Lizaków Kwiatków Margaretek. Każda mam uwielbia takie kwiaty, a co najlepsze nie uschnął jej one i będzie mogła je sobie zjeść, a nawet wziąć do pracy, żeby schrupać na przerwie. Dla mam, które lubią bardziej eleganckie kwiaty jak np. róże doskonałe będą Lizaki Róże Kwiaty. Zarówno jedne jak i drugie, mają doskonały smak oraz piękny wygląd, co zawdzięczają doskonałemu wykonaniu.