Trwa ładowanie proszę czekać ...

Batony Mars – dla dużych i małych

8 czerwca 2016

Każdy z nas, bez względu czy jest jeszcze mały czy już dorosły, lubi czekoladę oraz wszelkie słodkości. Dużą popularnością cieszą się nadziewane czekolady, batony czekoladowe, żelki, ciastka, wafelki oraz wiele innych. Każdy ma inny gust, więc na rynku znajdziemy dużo przeróżnych produktów począwszy od tych najmniejszych aż po ogromne fontanny czekoladowe.

Wchodząc do marketów, widzimy potężny wybór wszystkich możliwych słodyczy. Im większy hipermarket tym więcej wszelkiej maści czekoladek, ciastek oraz in nich słodkości. Te działy są właśnie zawsze najbardziej oblegane przez ciekawskie dzieciaki, które maja ochotę wrzucać wszystkie ładnie wyglądające słodycze. Jednak nie tylko dzieci są łase na takie przyjemności. Nawet dorośli bardzo często są uzależnieni od czekolad czy ciastek. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy, że także starsze osoby uwielbiają słodkości. Zwykle na wszelkie uroczystości typu dzień babci, dziadka, urodziny, imieniny oraz inne okazje, kupujemy naszym dziadkom skarpety i gorzkie czekolady. Nikt jednak nie pomyśli, że mogą oni także lubić czekolady nadziewane czy inne słodycze.

Słodka przekąska na każdą kieszeń

Każdy z nas potrzebuje czegoś, co da mu energie w pracy. Jeśli pracujesz w biurze, to możesz wziąć sobie ze sobą cokolwiek, ponieważ przerwa oraz okazja do spożycia może trafić się w każdej chwili. Co więcej, masz do dyspozycji biurko, na którym możesz się rozłożyć i zabrać za posiłek. Gorzej jednak maja Ci, którzy pracują w fabryce. W takim przypadku, nie mamy możliwości zabrania pełnego asortymentu, gdyż niekiedy jedzone jest na stojąco. Dotyczy to szczególnie zimy, ponieważ wtedy nie ma gdzie usiąść. Nie bardzo mamy także jak wziąć ze sobą na przykład jogurt czy jakiś serek, ponieważ zepsuje nam się w gorącu, gdyż zwykle hale są robione z blachy, która w okresie letnim bardzo szybko się nagrzewa. Dlatego musimy mieć pod ręką batona mars. Dzięki temu, możemy go w każdej chwili wyjąć z kieszeni i zjeść. Zahamuje on burczenie w brzuchu, a także doda energii i siły, aby wytrzymać następne kilka godzin. Mars jest doskonałym batonikiem, który składa się z nadzienia nugatowego, które oblane jest gęstym karmelem. To wszystko jest jeszcze polane mleczna czekoladą. Jego doskonały smak zapewnia firma Mars Incorporated, która została założona w 1911 roku przez Franklina Marsa wraz z żoną. W tej chwili nadal należy ona do rodziny Mars. Siedziby istnieją na całym świecie w 74 krajach w tym także w Polsce.