Trwa ładowanie proszę czekać ...

Maciek Adwokat XXL batonik – nie tylko dla adwokatów

8 czerwca 2016

Każdy z nas lubi słodkości. Nie chodzi tylko o dzieci czy nastolatki, ale także o dorosłych czy starszych ludzi. To, że jesteśmy coraz starsi wcale nie osłabia wcale naszej ochoty na słodkości. Z wiekiem mogą się jedynie gusta smakowe zmieniać, czyli zamiast czekolady truskawkowej będziemy woleli gorzką lub praliny z alkoholem.

Słodyczami, możemy się zajadać przy każdej okazji. Są one idealną przekąską w szkole, w pracy czy w domu. Nie ważne gdzie jesteśmy – taka słodka przekąska, zawsze się sprawdzi doskonale. Jeśli mamy dzieci, to zdajemy sobie sprawę z tego, że trzeba wstawać razem z nimi, żeby ich wysłać do szkoły. W tym musimy również przygotować im kanapki do szkoły. Najczęściej rodzice wola dać dziecku pieniądze, aby samo sobie kupiło w sklepiku szkolnym bułkę czy drożdżówkę. Jednak jak to z dziećmi, z pewnością będzie wolało kupić sobie batona i później przez resztę godzin będzie głodne. Dlatego, lepiej zrobić kanapki samemu, a na deser dać batonik, który sami wybierzemy.

A co jeśli my chcemy w pracy się zrelaksować? Jeśli mamy krótką przerwę, to batonik doskonale nas doładuje energią do działania i zaspokoi drobne burczenie w brzuchu. Dlatego, najlepszy będzie taki, który ma dużo nadzienia.

Doskonałą czekolada i pyszne nadzienie

Takim właśnie batonikiem z nadzieniem, którego potrzebujesz w pracy jest Maciek z nadzieniem o smaku adwokat. Pokryty jest on mleczna czekolada, która rozpuszcza się w ustach, a w środku znajdziemy idealnie skomponowane nadzienie, które stanowi aż 48 % batonika. Przekąska jest XXL, więc nie będziesz musiał się obawiać, że zaraz dopadnie Cię głód i ssanie w żołądku. Jest on doskonały zarówno, jako deser jak i smakołyk w czasie przerwy. Mimo iż dla dzieci się on nie nadaje ze względu na nadzienie, to dla nas będzie to raj dla podniebienia, a także chwila na odpoczynek i odstresowanie się.

Komu zawdzięczamy te idealna kompozycję? Autorem batonika oraz producentem jest firma Wawel, która ma siedzibę w Krakowie. Oferują oni całą gamę słodkich produktów i innych wyrobów cukierniczych. Jest to również jednak z najstarszych w Polsce fabryk. Dzięki tak długiej historii oraz doświadczeniu kadry, potrafią oni zaspokoić oczekiwania każdego klienta. Zapewnia to także najlepszy smak wszelkich wyrobów oraz tradycję połączona wraz z doskonałym wykonaniem każdego kawałka słodkości.