Trwa ładowanie proszę czekać ...

Kinder Bueno batony – do pracy, szkoły

8 czerwca 2016

Zapewne, tak jak większość ludzi na świecie, uwielbiasz słodycze. Bardzo ciężko znaleźć kogoś, kto ich nie lubi, chociaż czasami wolelibyśmy, aby na przykład rodzeństwo nie lubiło tak bardzo słodkości, szczególnie, jeśli mamy czekoladę, a siostra czy brat nam podjadają i zwykle na jednej kostce się nie kończy.  Każda forma słodkości jest dla nas pyszna. Lubimy zarówno czekolada, żelki jak i wafelki czy ciastka.

Każdy z nas, kto lubi słodycze, posiada w domu specjalną „ słodką szafkę”. Może to być także szuflada, pudełko itp. już się chyba domyślasz, co znajduje się w takim miejscu? Oczywiście, słodycze. Taki teren, gdzie jest mnóstwo słodkości, najtrudniej ukryć przed dziećmi i ich małymi rączkami, które bardzo chętnie przyjmują od nas słodkie podarunki. Im starsze pociechy, tym szybciej znajdują pochowane cukierki i czekolady, więc żadna kryjówka nie wchodzi wtedy w grę.

Jakie słodycze są najsmaczniejsze? To jest jak wiadomo kwestia gustu, więc każdy może lubić, co innego. Jednak nie znajdziesz takiego kogoś, kto odmówi poczęstowania się ciastkiem czy batonikiem z nadzieniem. Czyli, najbardziej kochamy właśnie to doskonałe nadzienie, które znajdziemy w niewielkiej ilości słodyczach. Jest ich mało, ponieważ nie każdy potrafi zrobić tak doskonały krem, który zachwyci nasze kupki smakowe.

Czekolada, wafelek i pyszny krem

Nadzienie idealne, udało się stworzyć jednej firmie – Ferrero. Produkuje ona dobrze nam znane Batony Kinder. Jest to doskonałe połączenie kruchego wafelka, mlecznej czekolady oraz idealnego nadzienia. Każdy z nas, kto chodź raz spróbował tego batonika, będzie cały czas do niego wracał, ponieważ jego smak jest niezastąpiony. Sprawdzi się on nie tylko, jako świetna przekąska do szkoły dla dziecka, ale także na przerwę w pracy. Ponieważ składa się z dwóch osobno zapakowanych paluszków, dzięki czemu przyjemność trwa dłużej i nie musimy zjadać całego batona na raz.

Firma Ferrero, powstała już w roku 1946. Jest, więc na rynku dobrych parę lat. Dzięki temu zna ona potrzeby i oczekiwania swoich klientów. Słodycze produkowane przez ta firmę są głównie na bazie czekolady. Z ich taśmy schodzą także przekąski i napoje. Siedzibę firmy znajdziemy we Włoszech. Słodycze zaczęto w tej firmie produkować zaraz po wojnie, kiedy słodycze były trudnodostępne. Pierwszym produktem była czekolada do smarowania, która była pierwowzorem nutelli.