Trwa ładowanie proszę czekać ...

Kinder Country batoniki z ziarnem zbóż – błonnik i magnez

8 czerwca 2016

Lubisz słodycze? Oczywiście, kto ich nie lubi? Bardzo rzadko spotykamy taka osobę, która nam powie, że nie lubi jeść czekolady, żelek czy innych słodkości. Dlatego, jeśli idziemy do sklepu to nie potrafimy się powstrzymać przed kupnem nawet jednej słodkości.

Wszelkie słodycze, są tak pyszne, że nawet starsze osoby, który zwykle maja problemy z trawieniem są skłonne zjeść nieco takich smakołyków. A co się dzieje, jeśli trafimy na promocję? Zaczyna się obliczanie i kalkulowanie, która rzecz bardziej się opłaca, aby kupić jak najwięcej słodyczy za jak najniższą cenę. Takie promocję są doskonałą okazją na uzupełnienie braków słodkości w szafce, w której zawsze znajdziemy coś dobrego. Słodycze jednak, to nie tylko kalorie. Są one bardzo przydatne w dzisiejszych czasach, kiedy jest mnóstwo stresu na każdym kroku. Najprostszym sposobem na dostarczenie organizmowi składnika, który jest odpowiedzialny za zabijanie stresu jest ten w pokarmach. Mowa tu oczywiście o magnezie. Jest on niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu orz zapewnia nam spokój i pogodę ducha.  

Jak wiadomo, mnóstwo magnezy znajdziemy w kakao. A gdzie to kakao jest? Oczywiście w czekoladzie. Najlepiej, aby jeść gorzką czekoladę, która posiada minimum 50 % tego składnika, ale nie wszyscy lubią ten rodzaj czekolady, więc zwykle sięgamy po te mleczne. Nie jest to zły pomysł, no chyba, że decydujemy się na te, które są nadziewane. Dlaczego? Ponieważ kakao jest tram, bardzo mało.

Lepszy wybór

Jeśli chcemy mieć zarówno czekoladę, jak i błonnik, to doskonałym rozwiązaniem jest Kinder Country batoniki z ziarnem zbóż. Jest on nie tylko słodki i pyszny, ale także zawiera kakao i błonnik. Doskonale nadaje się do pracy, jako przekąska. Szczególnie sprawdzi się wtedy, kiedy masz stresujący dzień lub potrzebujesz energii. Jest to świetne rozwiązanie, także na przekąskę do szkoły dla dziecka. Wiesz wtedy, że nie kupi ono żadnego niezdrowego batonika, ale będzie miało odpowiedni słodycz, dzięki któremu nie będzie głodne oraz dostarczy mu pełnego ziarna.

Dlaczego firma Kinder? Ponieważ jest ona ceniona i znana w całej Europie. Bardzo szybko i rozwija, a jej popularność wynika z niesamowitej różnorodności produkty, które doskonale smakują zarówno tym najmłodszym jak i dorosłym już wielbicielom słodkości. Na rynku działa już ona od 40 lat. Nie jest to jednak zacofana działalność, ale pędząca z duchem czasu, dzięki czemu ceni odpowiednie wartości, jakich wymagają klienci.