Żelki-giganty o smaku słodkiej coli!

0

Czy kupując w sklepie żelki zastanawialiśmy się kiedyś jak właściwie one powstają? Z pewnością kilka razy. Jednak nie zawsze jesteśmy zainteresowanie produkcją. Najbardziej ważny dla nas jest sam i odpowiednia konsystencja żelek. Jednak główna role gra w tym przypadku wygląd, jeśli coś wygląda niesmacznie to tego nie kupimy,. Ba, nawet nie będziemy chcieli tego próbować. Więc co z tego, że jakiś produkt będzie doskonale smakował, jeśli jego wygląd będzie odrzucał? Ci, co będą mieć świadomość, że towar jest dobry, to kupi, ale Ci, którzy nie będą tego świadomi, wybiorą coś innego. Dlatego sztuką w produkcji żelek, jest połączyć wygląd ze smakiem, aby tworzyły idealną kompozycję.

Produkcja żelek Gigant Cola Słodka

Oczywiście żelki nie powstaje tak po prostu, same z siebie. Pierwsza sprawa podczas ich produkcji jest oczywiście projekt, który decyduje czy ich wygląd jest odpowiedni. Bez względu, jakie żelki są produkowane, to wszystkie zaczynają swoje życie na kartce papieru. Rysunek, który zostanie wykonany przez specjalistów jest skanowany i przenoszony do komputera. Tam przetwarza się go w programie graficznym. W ten sposób tworzy się z niego obraz trójwymiarowy. Aby zrobić gipsowy model zaprojektowanego żelka, wykorzystywana jest frezarka. Z takich powstałych form tworzone są stemple, które odciska się na mące kukurydzianej. W taki sposób powstają formy na pyszne żelki Gigant Cola.

Co do przepisu niestety nie mamy możliwości się dowiedzieć, ponieważ jest ona tajemnicą. Wiemy jednak, jakie trzy podstawowe składniki są wykorzystywane do produkcji żelek. Jest to cukier, który daje żelkom słodki smak, żelatyna, która sprawia, że są ona giętkie i sprężyste oraz syrop glukozowy, który zapobiega zmętnieniu żelek i czyni je przezroczystymi.

Żelki na każdą okazję

Z pewnością nie zdajesz sobie sprawy jak wiele sytuacji się nadarza gdzie mogą przydać się żelki, jako przekąska na słodko. Są one doskonałym dodatkiem do przekąsek podczas oglądania meczu, chociażby dla tych, którzy nie przepadają za chipsami. Są świetna przegryzką w szkole, jako deser po drugim śniadaniu, na uczelni czy nawet w pracy. Dzięki swoim dużym rozmiarom żelki Gigant Cola, szybciej zaspokoją nasz głód, jeśli mamy jeszcze chwilę czasu do posiłku. Są tez bezpieczną zabawką i smakołykiem dla małych dzieci, ponieważ są za duże żeby je połknąć, a w czasie, kiedy wyrastają ząbki mogą służyć, jako smakowity gryzak. Również w przypadku większych dzieci sprawdzają się doskonale, szczególnie, kiedy przychodzą koledzy i nie chcemy, aby mieć pełno okruchów po ciastkach do sprzątania. Żelki na szczęście się nie kruszą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *