Bounty – deser rodem ze słonecznych plaż

0

 Z czym kojarzą Ci się kokosy? Mogę się założyć, że ze słonecznymi plażami, gorącym piaskiem i palmami. Aż chce się wyjechać do ciepłych krajów. Co jeśli mamy środek zimy, brak urlopu i pół roku do wakacji? Oczekujemy na słońce? To oczywiście też, ale możemy także postarać się przenieść, chociaż na chwilę w świecie marzeń do tych cudownych plaż i szumiącego oceanu. Nie mam tu na myśli rozkładania basenu w biura czy kupna palmy kokosowej.  

Oczywiście kupno kwiatów, najlepiej egzotycznych jest bardzo dobrym pomysłem. Nie tylko nasze biuro będzie miło wyglądać to jeszcze podczas kwitnięcia kwiatów, doskonale pachnieć. Roślinki możemy tez sami wyhodować z pestek, dzięki czemu będą bez dodatków nawozów, więc nie padną po paru dniach od zakupu. Dodatkowo będziemy mieć frajdę patrząc jak rosną.

Słoneczny deser

Jeśli chcemy przenieść się na piękne plaże to możemy zrobić to przy pomocy jedzenia. Będzie to tylko podróż smakowa, ale lepsze to, niż nic. Możemy kupić egzotyczne owoce i zrobić letnią sałatkę owocową. Wiąże się to jednak z kupnem nie tylko samych egotycznych owoców, które w zimie są bardzo drogie, ale także z przygotowaniem. Obranie zwykłych jabłek czy gruszek jest znacznie łatwiejsze niż poradzenie sobie np. z ananasem. Potrzebujesz nie tylko ostrego i długiego noża, jak i dobrego wyczucia, żeby nie zostawić pół owocu na skórce, która jest gruba.

Zamiast owoców możemy zrobić deser z galaretek z bita śmietaną. Wymaga to jednak przygotowania wcześniejszego dnia. Istnieje jednak niebezpieczeństwo, że deser nam się rozpadnie i stopi, jeśli nie mamy chłodno w biurze. W przypadku nadmiernego ciepła zrezygnujmy także z jogurtów czy maślanek, bo mogą nie wytrzymać temperatur grzejnikowych, jakie towarzyszą nam w zimie.

Drzwi do raju

Jaki jest, więc najlepszy sposób na szybki relaks w pracy i przeniesienie się do ciepłych krajów? Najprościej, jest po prostu kupić batonik. Jednak nie może to być byle jaki towar. Nie każdy zapewni nam odpowiednie odczucia. Chodzi tu o także przekąskę, która będzie nawet smakować jak rajska plaża. Doskonałymi drzwiami do takiego raju jest batonik Bounty. Jest to doskonała masa kokosowa, kojarząca się z palmami na plaży oraz czekolada mleczna o doskonałym smaku i maksymalnej delikatności. Już po pierwszym gryzie poczujemy się jak na wakacjach na Karaibach. Dlatego dobrze jest mieć w zanadrzu kilka batoników Bounty, aby zawsze mieć dostęp do słodkiej przyjemności i chwili relaksu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *